تصویب منطقه ازاد اینچه برون | بلاگ

تصویب منطقه ازاد اینچه برون

تعرفه تبلیغات در سایت

آخرین مطالب

امکانات وب

 

به گزارش سلام گنبد: به نقل از روابط عمومی استانداری گلستان، حمیدرضا قالیباف اظهار داشت: در جلسه ۲۲ خرداد دبیرخانه شورای عالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی، اکبر ترکان مشاور رئیس جمهور و دبیر شورای عالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی بر اراده و عزم دولت در پیگیری و تحقق وعده‌های داده شده در ایجاد مناطق آزاد جدید تاکید کرد.

وی افزود: در این جلسه ترکان به ارائه دوباره لایحه جدید منطقه آزاد اینچه برون در استان گلستان توسط دولت به مجلس شورای اسلامی اشاره کرد.

Https://telegram.me/turkmen_sahraa

کانال خبری استان گلستان👆👆👆👆

مدیر پروژه منطقه آزاد تجاری ـ صنعتی اینچه‌برون تصریح کرد: مقرر شده این لایحه در کنار لوایح طرح نشده دیگر در دوره قبلی مجلس بتواند در اولویت در دستور کار مجلس محترم قرار گیرد و با طرح در صحن علنی مجلس رای لازم را کسب کند.

قالیباف گفت: در راستای پیگیری‌های خاص دبیرخانه شورای عالی مناطق آزاد ملاقات‌هایی با رئیس مجلس و برخی نمایندگان انجام شده و نتایج آن منجر به تشکیل فراکسیون مناطق آزاد در مجلس شده و همچنین دیدار مجمع نمایندگان استان گلستان با مشاور رئیس جمهور و دبیر شورایعالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی در دست پیگیری است.

وی افزود: در ملاقات استاندار گلستان با مجمع نمایندگان در هفته گذشته گزارشی از سابقه و آخرین پیگیری‌های ایجاد منطقه آزاد اینچه برون تقدیم نمایندگان مردم گلستان در مجلس شورای اسلامی شده و امیدواریم با پیگیری‌های نمایندگان و استاندار، این طرح دوباره لایحه بتواند رای لازم را اخذ و ایجاد منطقه آزاد اینچه برون مورد تصویب قرار گیرد.

مدیر پروژه منطقه آزاد تجاری ـ صنعتی اینچه‌برون همچنین گفت: قرار است استاندار گلستان در همین‌باره دیداری با رئیس مجلس شورای اسلامی داشته باشند.

تصویب منطقه آزاد اینچه برون,...
نویسنده : بازدید : 43 تاريخ : جمعه 26 شهريور 1395 ساعت: 22:49